Data: 13 marca 2023 Autor: Redakcja Komentarze: 0

Poważna awaria auta to dla jego posiadacza spore problemy, ponieważ jej koszty mogą naprawdę nie być małe. W szczególności dotyczyło to będzie to pojazdów wyposażonych w silniki wysokoprężne, które lubią sprawiać wiele niespodzianek.

Na pewno z dużym wydatkiem liczyć się trzeba przy awarii koła dwumasowego albo turbosprężarki, koszty naprawy zaczynają się tu od tysiąca a niekiedy kończą na kilkudziesięciu tysiącach złotych. O analogicznych lub niekiedy i wyższych wydatkach mówi się także, jeśli odmówią posłuszeństwa wtryskiwacze.

Objawy takiej awarii charakterystyczne, ponieważ silnik zaczyna słabiej pracować i nie ma regularnych obrotów. Jeżeli objawy takie zostaną zauważone, to należy się możliwie szybko wybrać do jakiegoś mechanika, który dokładnie sprawdzi jak wygląda sytuacja. Jeżeli faktycznie uszkodzone będą wtryskiwacze do diesla, to właściciel powinien zastanowić się dobrze, co robić z tym dalej. Kupno wtrysków nowych to wysokie koszty, z uwagi na to, że są one dostępne tylko w serwisach danych marek. Lecza można też pomyśleć nad zakupem wtrysków po regeneracji, które swoimi parametrami nie odbiegają zbytnio od nowych, a ich cena jest dużo korzystniejsza.

Podczas zakupu przede wszystkim trzeba podać sprzedawcy numer produktu, przykładowo wygląda on tak 0445117045 Jeśli dany wtrysk znajdował się będzie na stanie, to w zasadzie następnego dnia powinno się go otrzymać. Ta szybkość jest kolejną zaletą kupna wtrysków po regeneracji, bo na nowe niekiedy trzeba znacznie dłużej czekać.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Leave a Comment